İADE POLİTİKASI

 

Bumb Design’dan alışveriş yapan müşterilerimiz aşağıdaki şartları okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

İade etmek istediğiniz ürünler için, teslim tarihinden en geç 5 iş günü içinde info@bumbdesign.com adresine talebinizi bildirebilirsiniz.

Önceden bildirim yapılmadan gönderilen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Keyfi iade veya değişimde kargo bedeli alıcıya aittir.

 

Kişiye özel ve özel ölçü verilen siparişlerde iade kabul edilmez. (Tüm ürünlerimizi detaylı kontrol ederek gönderiyoruz ama el yapımı iş yaptığımızı göz önünde bulundurup kusurlu ürün göndermişsek memnuniyetle yeniden ücretsiz olarak gönderiyoruz.)

 

Ürün ve ürüne ait ambalajında darbe, kırılma, tahrip, bozulma, yırtılma, kullanılma, orijinal kutu üzerinde kargo etiketi yapıştırılmış ve koli bandı veya başka bir bandla bantlanmış ürünlerin iadesi kabul edilmez. Satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Alıcı, ürünü  teslim almadan önce kontrol edecek; ezik, kırık, ambalajı yırtılmış vb. hasarlı ve ayıplı mal/hizmeti kargo şirketinden teslim almayacaktır. Teslim alınan ürünün hasarsız ve sağlam olduğu kabul edilecektir. ALICI , Teslimden sonra ürünü özenle korunmak zorundadır. Cayma hakkı kullanılacaksa ürün kullanılmamalıdır. 

 

İptal talebinde bulunmuş olduğunuz kredi kartı işlemleri bankalar birliğinin almış olduğu kararlar ve yasal prosedür gereği 2 ila 7 iş günü içersinde kart hamilinin kredi kartına iade edilmektedir. Bu süreç bankaların tüm üye işyerleri ve bireysel müşterilerine uygulamakta olduğu standart süreç olup; iade işlemleri aynı gün içerisinde kredi kartına geri yansıtılmamaktadır. Firmamız ulaşan iade talepleri 72 saat içersinde gerçekleştirmekte olup, iade sürecinin geri kalan kısmı ise banka tarafından devam etmekte ve sonuçlandırılmaktadır. İşleyiş ve iade süreci hakkında ayrıntılı bilgiyi tüm detayları ile birlikte bankaların müşteri hizmetleri servislerinden öğrenebilirsiniz.